Hakkımızda
Kurumsal

İnsanlık tarihinin başladığı noktadan beri hayatımızda olan deri ve deri üretimi sektörüne üç kuşak hizmet eden ailemiz, bu meziyetini 1976 yılında Türkiye ‘de devam ettikten sonra 1983 yılında MAY DERİ SAN. VE TİC.A. Ş. olarak dericilik sektörüne hizmet vermeye devam etmiştir.

Türk dericiliğinin en önde gelen kuruluşlarından bir olması yanında, sahip olduğu kalifiye personel, modern teknoloji ve kaliteden taviz vermeyen anlayışı ile ayakkabılık, saraciyelik, döşemelik sektöründe müşterilerinin beklentilerine cevap vermektedir.

Geniş ürün yelpazesi yanında dünya moda trendleri doğrultusunda ürünlerini sürekli yenilemekte olan MAY DERİ SAN. VE TİC.A. Ş. Ar-Ge çalışmaları ile dünya standartlarında üretim yapmaya devam edecektir.

Sorumluluk addettiğimiz Türk ekonomisine katkı sağlama bilinciyle istihdamı arttırma çabaları içinde olmakla birlikte, birçok ülkeye yaptığımız kaliteli ürün ihracatı ile Türk Malı imajına olumlu katkılar sağlamaktayız.

Sürekli gelişmekte, çağın şartlarına adapte olan kurumsal yapısını tamamlayan MAY DERİ SAN. VE TİC.A. Ş dericilik sektörünün duayenleri arasında yerini alma ve Türk dericiliğinin yüz akı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.